LIFE IS A CAROUSEL PINK | RÓŻOWY DRES z KAMIENIAMI Swarovski'EGO

1299,-
Dostępne:

Czas dostawy: 7 dni

Life is a carousel. It goes up and down. All U gotta do is just stay on. — Pharrell Williams

Życie to karuzela. Porusza się w górę i w dół. A Ty musisz, po prostu się na niej utrzymać. - Pharrell Williams"Sznurki" przy kapturze wykonane są ze ZŁOTYCH KAMIENI Swarovski'ego


  Wykończenie

  •  "szajni szajni” mieniące się w świetle ZŁOTE drobinki (gwiezdny pył) oraz ZŁOTO METALICZNE
  • logo etoile: ZŁOTO METALICZNE


  Fason: bluza z kapturem, spodnie JOGGER

  Znakowanie: metka tkana, wycinana laserowo. 

  Dodatkowo: wieszak welurowy z logo Etoile

  Seria: DeLux


  Instrukcja prania i suszenia: Pamiętaj! PIERZ RĘCZNIE na LEWEJ STRONIE, najlepiej używając płynu lub proszku DO KOLORÓW, bo do białego zawsze mają wybielacze w sobie! Ja tam piorę ręcznie w nie za ciepłej wodzie, ale ja, to ja. Jak masz ochotę, pierz w pralce, ale nie używaj suszarki mechanicznej, no i bez wybielacza.

  OBROŻE DLA PSÓW I KOTÓW:  Rozmiary damskie 

  Rozmiary męskie


  Rozmiary dziecięce

  Dostawy

  Paczki na terenie kraju, są dostarczane przesyłką za pośrednictwem firmy kurierskiej "DPD", realizowaną przez  DPD (czas ok. 1-2 dni roboczych). 


  Paczki zagraniczne są dostarczane za pośrednictwem DPD (EUROPA), czas dostawy zależny jest od strefy dostaw, które sprawdzić można na stronie DPD. Zazwyczaj jest to od 3 dni do tygodnia. 

  Paczki zagraniczne są dostarczane za pośrednictwem UPS (USA), czas dostawy zależny jest od strefy dostaw, które sprawdzić można na stronie UPS. Zazwyczaj jest to od 3 dni do tygodnia. 

  Na terenie Katowic możliwy dowóz lub odbiór osobisty.

  Towar wysyłany jest w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia oraz dokonania wpłaty. 

  W przypadku zamówienia towaru w formie PREORDER (brak w magazynie) czas wysyłki to 7-14 dni roboczych.

  Zwroty

  W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTÓW/WYMIANY - DO ODWOŁANIA. 

  Sklep zobowiązany jest do wydania towaru bez wad. W przypadku stwierdzenia wady towaru Klientowi przysługuje w szczególności uprawnienie do złożenia reklamacji w terminie 2 lat od daty doręczenia towaru i 1 roku od daty stwierdzenia wady towaru. Na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym oraz odpowiednich ustaw, Klient może żądać naprawy towaru, wymiany towaru na wolny od wad, obniżenia ceny towaru albo może odstąpić od umowy sprzedaży. W takim przypadku Klient powinien odesłać towar na adres Sklepu: Etoile Anastazja Jaworska, ul. 3 Maja 24, 40-096 Katowice. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu z opisem reklamacji.

  Sklep niezwłocznie, jednak najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu.

  Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący Konsumentem, może odstąpić na piśmie od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W celu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy Konsument powinien złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysyłając je na adres Sklepu:Etoile Anastazja Jaworska, ul. 3 Maja 24, 40-096 Katowice oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu.

  Zwracane towary muszą być kompletne. Towary powinny być zwrócone w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, tj. Konsument powinien postępować z towarem mając na uwadze, konieczność jego ewentualnego, późniejszego zwrotu. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

  Sklep dokonuje zwrotu należności za zwrócony towar w ciągu 14 dni, na rachunek bankowy wskazany przez Konsumenta w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub jego opóźnienie, jeżeli nastąpiło to z powodu przekazania przez Konsumenta błędnych danych osobowych (imię, nazwisko, adres) lub błędnego numeru konta.

  Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy do Sklepu.

  Nie dziękuję
  Zapisz się na newsletter