ETOILE - Akcesoria - DeLux - Tonight - Pokrowiec na Walizkę personalizowany - SUITECASE Cover personalized neon & sparkling

299,-
Dostępne:

Czas dostawy: 7 dni

... are you free tonight? No, i'm expensive

Jesteś „wolna” dzisiejszej nocy? Nie, jestem droga ✌️❤️;) etoile
Wykończenie: neon RÓŻOWY i neon ŻÓŁTY na nim „szajni szajni” - mieniące się w świetle CZARNE drobinki (gwiezdny pyl), logo etoile - metaliczna czerwień, tył: neon RÓŻOWY na nim TWOJA PERSONALIZACJA „szajni szajni” - mieniące się w świetle CZARNE drobinki (gwiezdny pyl),
Seria: DeLux
DOSTĘPNE ROZMIARY:
1. size SMALL : 20 inch Suitcase CABIN-SIZED (19 TO 22 INCHES) cena / price: 299 PLN
2. size MEDIUM: 24 inch Suitcase MID-SIZE (23 TO 26 INCHES) cena / price: 319 PLN
3. size LARGE : 28 inch Suitcase LARGE (27 TO 30 INCHES) cena / price: 349 PLN

ETOILE - Akcesoria - DeLux - Tonight - Pokrowiec na Walizkę personalizowany - SUITECASE Cover personalized neon & sparkling

SPECIAL EDITION! *personalizowana / personalized

*personalized: Your name / personalizowana: Twoje imię ->> in the order comments , please write NAME / w uwagach zamówienia prosimy napisać IMIĘ

**czas oczekiwania : 14 dni roboczych / Lead Time: 14 working days

Rozmiary damskie

etoile STANDARD WOMEN Mrs. biała BOKSERKA / white TANK-TOP 100% bawełna / 100% cotton

 

 

Dostawy

Paczki na terenie kraju, są dostarczane przesyłką za pośrednictwem firmy kurierskiej "DPD", realizowaną przez  DPD (czas ok. 1-2 dni roboczych). 
Paczki zagraniczne są dostarczane za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ, czas dostawy zależny jest od strefy dostaw, które sprawdzić można na stronie POCZTY POLSKIEJ. Zazwyczaj jest to od 3 dni do tygodnia. 

Towar wysyłany jest w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia oraz dokonania wpłaty. 
W przypadku zamówienia towaru w formie PREORDER (brak w magazynie) czas wysyłki to 7-14 dni roboczych.

Zwroty

Sklep zobowiązany jest do wydania towaru bez wad. W przypadku stwierdzenia wady towaru Klientowi przysługuje w szczególności uprawnienie do złożenia reklamacji w terminie 2 lat od daty doręczenia towaru i 1 roku od daty stwierdzenia wady towaru. Na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym oraz odpowiednich ustaw, Klient może żądać naprawy towaru, wymiany towaru na wolny od wad, obniżenia ceny towaru albo może odstąpić od umowy sprzedaży. W takim przypadku Klient powinien odesłać towar na adres Sklepu: Etoile Anastazja Jaworska, ul. 3 Maja 24, 40-096 Katowice. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu z opisem reklamacji.

Sklep niezwłocznie, jednak najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu.

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący Konsumentem, może odstąpić na piśmie od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W celu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy Konsument powinien złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysyłając je na adres Sklepu:Etoile Anastazja Jaworska, ul. 3 Maja 24, 40-096 Katowice oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu.

Zwracane towary muszą być kompletne. Towary powinny być zwrócone w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, tj. Konsument powinien postępować z towarem mając na uwadze, konieczność jego ewentualnego, późniejszego zwrotu. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Sklep dokonuje zwrotu należności za zwrócony towar w ciągu 14 dni, na rachunek bankowy wskazany przez Konsumenta w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub jego opóźnienie, jeżeli nastąpiło to z powodu przekazania przez Konsumenta błędnych danych osobowych (imię, nazwisko, adres) lub błędnego numeru konta.

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy do Sklepu.

Nie dziękuję
Zapisz się na newsletter