GIFT CARD KARTA PODARUNKOWA 449

412,-
Dostępne:

Czas dostawy: 1 dzień

etoile GIFT CARD / KARTA PODARUNKOWA 

Spraw bliskiej osobie szczególną radość wyjątkowo ekskluzywnym prezentem jakim jest karta podarunkowa etoile GIFT CARD. 

Dajemy Ci pewność, że karta jest prezentem trafionym, wyjątkowym i będzie spełnieniem marzeń.

etoile GIFT CARD pozwala obdarować bliską osobę pewną sumą pieniędzy, jednak bez konieczności wręczania gotówki. 

etoile GIFT CARD zapakowana jest w czerwone pudełeczko  a nominał pieniężny znajduje się na tylnej stronie. 

To rozwiązanie graficzne sprawia, że karta upominkowa etoile może być miłą niespodzianką na każdą okazję, która w subtelny sposób pokazuje wartość prezentu.

Kartę można realizować wyłącznie w sklepie internetowym etoile.


Zapraszamy Cię do zapoznania się z zasadami zakupu i realizacji  etoile GIFT CARD.

ZASADY KORZYSTANIA Z etoile GIFT CARD/KARTY PODARUNKOWEJ

Kartę podarunkową etoile GIFT CARD możesz zakupić w sklepie online. etoile GIFT CARD możesz nabyć za pomocą każdego środka płatniczego akceptowanego w sklepie online etoile:

  • Gotówką
  • Kartą płatniczą
  • Płatność payU
  • Płatność PayPal
  • Tradycyjny przelew bankowy

etoile GIFT CARD jest kartą podarunkową akceptowaną w sklepie online etoile. Karta może być zrealizowania w sklepie online etoile. Dopasowując się do Twoich potrzeb etoile GIFT CARD daje Ci możliwość zakupu dowolnych produktów z oferty etoile. Termin ważności karty to 6 miesięcy od daty jej aktywacji,  czyli zakupu karty i zasilenia jej wybraną przez Ciebie kwotą. etoile GIFT CARD może być używana wielokrotnie, przez okres 6 miesięcy, do chwili wykorzystania wszystkich środków dostępnych na karcie. etoile GIFT CARD jest bonem towarowym na okaziciela. Kartę możesz wręczyć osobie, która staje się jej pełnoprawnym posiadaczem. Ryzyko utraty karty podarunkowej etoile GIFT CARD przechodzi na posiadacza karty z chwilą wydania i aktywacji karty. Firma etoile nie odpowiada za utratę, zagubienie oraz zniszczenie karty.

ZWROT KARTY

Nie ma możliwości zwrotu karty podarunkowej etoile GIFT CARD zakupionej w sklepie online etoile.

ZWROT PRODUKTU ZAKUPIONEGO ZE ŚRODKÓW Z KARTY

Masz prawo zwrotu rzeczy zakupionej ze środków z karty podarunkowej w terminie 14 dni od daty zakupu. W sytuacji, gdy zwracany towar był zakupiony ze środków z karty podarunkowej, zwrot kwoty nastąpi na kartę podarunkową w adekwatnej wysokości do wydanych środków. W sytuacji, gdy nie posiadasz karty podarunkowej z której dokonałeś zakupu, zwrot kwoty za zwracany produkt zostanie przekazany na nową kartę podarunkową.Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN etoile GIFT CARD wraz z pouczeniem o prawie odstąpienia od umowy.* Oświadczam, że wiem, że w przypadku odstąpienia od umowy zakupu karty podarunkowej zawartej za pośrednictwem Sklepu internetowego, w sytuacji, w której karta podarunkowa została wykorzystana w całości lub części do momentu, w którym termin do odstąpienia od umowy upłynął, Etoile nie jest zobowiązana do zwrotu kwoty stanowiącej równowartość wartości karty podarunkowej, która została zrealizowana.


Wydawcą etoile GIFT CARD jest firma etoile Anastazja Jaworska. etoile GIFT CARD honorowana jest w sklepie internetowym www.etoile.com.pl Okres ważnościetoile GIFT CARD wynosi 6 miesięcy od daty jej zakupu. etoile GIFT CARD nie jest kartą kredytową, płatniczą ani bankomatową.  Posługiwanie się etoile GIFT CARD określa Regulamin etoile Gift Card/KART PODARUNKOWYCH  dostępny na stronie www.etoile.com.pl


OBROŻE DLA PSÓW I KOTÓW:Rozmiary damskie 

Rozmiary męskie


Rozmiary dziecięce

Dostawy

Paczki na terenie kraju, są dostarczane przesyłką za pośrednictwem firmy kurierskiej "DPD", realizowaną przez  DPD (czas ok. 1-2 dni roboczych). 


Paczki zagraniczne są dostarczane za pośrednictwem DPD (EUROPA), czas dostawy zależny jest od strefy dostaw, które sprawdzić można na stronie DPD. Zazwyczaj jest to od 3 dni do tygodnia. 

Paczki zagraniczne są dostarczane za pośrednictwem UPS (USA), czas dostawy zależny jest od strefy dostaw, które sprawdzić można na stronie UPS. Zazwyczaj jest to od 3 dni do tygodnia. 

Na terenie Katowic możliwy dowóz lub odbiór osobisty.

Towar wysyłany jest w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia oraz dokonania wpłaty. 

W przypadku zamówienia towaru w formie PREORDER (brak w magazynie) czas wysyłki to 7-14 dni roboczych.

Zwroty

W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTÓW/WYMIANY - DO ODWOŁANIA. 

Sklep zobowiązany jest do wydania towaru bez wad. W przypadku stwierdzenia wady towaru Klientowi przysługuje w szczególności uprawnienie do złożenia reklamacji w terminie 2 lat od daty doręczenia towaru i 1 roku od daty stwierdzenia wady towaru. Na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym oraz odpowiednich ustaw, Klient może żądać naprawy towaru, wymiany towaru na wolny od wad, obniżenia ceny towaru albo może odstąpić od umowy sprzedaży. W takim przypadku Klient powinien odesłać towar na adres Sklepu: Etoile Anastazja Jaworska, ul. 3 Maja 24, 40-096 Katowice. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu z opisem reklamacji.

Sklep niezwłocznie, jednak najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu.

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący Konsumentem, może odstąpić na piśmie od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W celu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy Konsument powinien złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysyłając je na adres Sklepu:Etoile Anastazja Jaworska, ul. 3 Maja 24, 40-096 Katowice oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu.

Zwracane towary muszą być kompletne. Towary powinny być zwrócone w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, tj. Konsument powinien postępować z towarem mając na uwadze, konieczność jego ewentualnego, późniejszego zwrotu. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Sklep dokonuje zwrotu należności za zwrócony towar w ciągu 14 dni, na rachunek bankowy wskazany przez Konsumenta w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub jego opóźnienie, jeżeli nastąpiło to z powodu przekazania przez Konsumenta błędnych danych osobowych (imię, nazwisko, adres) lub błędnego numeru konta.

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy do Sklepu.

Nie dziękuję
Zapisz się na newsletter