ETOILE - KIDS - GIRL - Tshirt - DELUX - RUNWAY

199,- 99,-
Dostępne:

Czas dostawy: 3 dni

Everyday is a fashion show and the world is the runway - Coco Chanel 

Każdy dzień to pokaz mody a życie to wybieg - Coco Chanel

Uwielbiam zdjęcia Little Kate, przede wszystkim naturalnie Little Kate, co mam CI powiedzieć, etoile RUNWAY to jest po prostu cała Little Kate - elegancka, nienaganna, przemyślana i zawsze FIRST CLASS, baaardzo Ją za to podziwiam, bo moda to jej pasja a w tym wszystkim jest przede wszystkim sobą. Styl, szyk i klasa czyli Little Kate… Z Little Kate fashion show trwa 24h na dobę… Jest Mistrzynią moje ukłony Little Kate - Twoja ciotka Jaworkowa Motylkowa. 

Wykończenie:  „szajni szajni” - mieniące się w świetle CZARNE drobinki (gwiezdny pyl), na nim metaliczne srebrne litery, logo etoile - jaskrawa czerwień
Zdobienie: Wydruk cyfrowy
Wykończenie: na koronce metka tkana, wycinana laserowo. Gwiazdka z grawerowana nazwą firmy, no i nasze logo plus wieszak welurowy z logo Etoile 
Seria: DeLux
Fason: Klasyczny, krótki rękaw


ETOILE - KIDS - GIRL - Tshirt - DELUX - RUNWAY 


rozmiar XS 2-3 lata

rozmiar S 4-6 lat

rozmiar M 7-9 lat

rozmiar L 10-12 lat 

Rozmiary damskie

etoile STANDARD WOMEN Mrs. biała BOKSERKA / white TANK-TOP 100% bawełna / 100% cotton

 

 

Dostawy

Paczki na terenie kraju, są dostarczane przesyłką za pośrednictwem firmy kurierskiej "DPD", realizowaną przez  DPD (czas ok. 1-2 dni roboczych). 
Paczki zagraniczne są dostarczane za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ, czas dostawy zależny jest od strefy dostaw, które sprawdzić można na stronie POCZTY POLSKIEJ. Zazwyczaj jest to od 3 dni do tygodnia. 

Towar wysyłany jest w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia oraz dokonania wpłaty. 
W przypadku zamówienia towaru w formie PREORDER (brak w magazynie) czas wysyłki to 7-14 dni roboczych.

Zwroty

Sklep zobowiązany jest do wydania towaru bez wad. W przypadku stwierdzenia wady towaru Klientowi przysługuje w szczególności uprawnienie do złożenia reklamacji w terminie 2 lat od daty doręczenia towaru i 1 roku od daty stwierdzenia wady towaru. Na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym oraz odpowiednich ustaw, Klient może żądać naprawy towaru, wymiany towaru na wolny od wad, obniżenia ceny towaru albo może odstąpić od umowy sprzedaży. W takim przypadku Klient powinien odesłać towar na adres Sklepu: Etoile Anastazja Jaworska, ul. 3 Maja 24, 40-096 Katowice. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu z opisem reklamacji.

Sklep niezwłocznie, jednak najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu.

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący Konsumentem, może odstąpić na piśmie od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W celu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy Konsument powinien złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysyłając je na adres Sklepu:Etoile Anastazja Jaworska, ul. 3 Maja 24, 40-096 Katowice oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu.

Zwracane towary muszą być kompletne. Towary powinny być zwrócone w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, tj. Konsument powinien postępować z towarem mając na uwadze, konieczność jego ewentualnego, późniejszego zwrotu. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Sklep dokonuje zwrotu należności za zwrócony towar w ciągu 14 dni, na rachunek bankowy wskazany przez Konsumenta w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub jego opóźnienie, jeżeli nastąpiło to z powodu przekazania przez Konsumenta błędnych danych osobowych (imię, nazwisko, adres) lub błędnego numeru konta.

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy do Sklepu.

Nie dziękuję
Zapisz się na newsletter