ETOILE - MEN - Tshirt - Premium - Privee - You & Me

249,-
Dostępne:

Czas dostawy: 3 dni

 • What we have nobody has to understand but you&me 
 • Nikt nie musi rozumieć tego co jest między nami, ważne, że my to rozumiemy
 • People who are meant to be together will always find their way 
 • Osoby, które mają być ze sobą zawsze znajdą na to sposób 
 • Kiedyś w Twoim życiu pojawi się ktoś, dzięki komu zrozumiesz dlaczego z nikim innym Ci nie wychodziło ... a - DLACZEGO? - wiesz Ty... Ona i to zdecydowanie wystarczy. Naturalnie, że ekipa wsparcia czyli Twoje najbliższe osoby mają pojęcie co się dzieję ;) ale członkami tej ekipy pamiętaj, że muszą być osoby co do których masz pewność, że chcą Twojego szczęścia nieważne czy z Halynką, Mariolką czy Kunegundą. Tera apel ode mnie: uważaj na to komu ufasz bo to bywa zgubne...  Dostaję szczękościsku słysząc te wszystkie wścipskie pytanka takie wiesz "przyjacielskie" - błagam! ja wiem, że ciekawość u niektórych jest większa niż u dzieci tylko, że u dzieci jest ona piękna... one poznają świat... uczą się wszystkiego... chłoną jak najwięcej a w przypadku ciekawskich plociuchów podłoże jest zupełnie inne... Chroń swoją prywatność, nie pozwól innym wtrącać się w Twoje życie, uważaj na "przyjaciół" bo potrafią bardzo krzywdzić i mieszać - oni maja satysfakcje, że coś utrudnili a Wy cierpicie.... Pamiętaj, że chemia między ludźmi jest wtedy, kiedy dotykasz umysłu i nikt nie wie dlaczego ciało zaczyna płonąć... Walcz o swoje szczęście, wszystko dzieję się z jakiegoś powodu... - NashtiAshti

 • Znakowanie: metka tkana, wycinana laserowo. Gwiazdka z grawerowaną nazwą firmy, no i nasze logo
 • Zdobienie: wydruk cyfrowy
 • Seria: Premium
 • Dodatkowo: wieszak welurowy z logo Etoile
 • ETOILE - MEN - Tshirt - Premium - Privee - You & Me - Idealna również pod last minute xmas gift 
 • -> koszulka może być z takim zdjęciem jak na wizualizacji lub może być PERSONALIZOWANA: podmienione zdjęcie pary na przesłane Twoje zdjęcie (*personalizacja= przygotowanie tego projektu z użyciem Twojego zdjęcia - wyjątkowo gratis od etoile z okazji Xmas ) 

Rozmiary damskie

etoile STANDARD WOMEN Mrs. biała BOKSERKA / white TANK-TOP 100% bawełna / 100% cotton

 

 

Dostawy

Paczki na terenie kraju, są dostarczane przesyłką za pośrednictwem firmy kurierskiej "DPD", realizowaną przez  DPD (czas ok. 1-2 dni roboczych). 
Paczki zagraniczne są dostarczane za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ, czas dostawy zależny jest od strefy dostaw, które sprawdzić można na stronie POCZTY POLSKIEJ. Zazwyczaj jest to od 3 dni do tygodnia. 

Towar wysyłany jest w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia oraz dokonania wpłaty. 
W przypadku zamówienia towaru w formie PREORDER (brak w magazynie) czas wysyłki to 7-14 dni roboczych.

Zwroty

Sklep zobowiązany jest do wydania towaru bez wad. W przypadku stwierdzenia wady towaru Klientowi przysługuje w szczególności uprawnienie do złożenia reklamacji w terminie 2 lat od daty doręczenia towaru i 1 roku od daty stwierdzenia wady towaru. Na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym oraz odpowiednich ustaw, Klient może żądać naprawy towaru, wymiany towaru na wolny od wad, obniżenia ceny towaru albo może odstąpić od umowy sprzedaży. W takim przypadku Klient powinien odesłać towar na adres Sklepu: Etoile Anastazja Jaworska, ul. 3 Maja 24, 40-096 Katowice. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu z opisem reklamacji.

Sklep niezwłocznie, jednak najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu.

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący Konsumentem, może odstąpić na piśmie od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W celu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy Konsument powinien złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysyłając je na adres Sklepu:Etoile Anastazja Jaworska, ul. 3 Maja 24, 40-096 Katowice oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu.

Zwracane towary muszą być kompletne. Towary powinny być zwrócone w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, tj. Konsument powinien postępować z towarem mając na uwadze, konieczność jego ewentualnego, późniejszego zwrotu. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Sklep dokonuje zwrotu należności za zwrócony towar w ciągu 14 dni, na rachunek bankowy wskazany przez Konsumenta w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub jego opóźnienie, jeżeli nastąpiło to z powodu przekazania przez Konsumenta błędnych danych osobowych (imię, nazwisko, adres) lub błędnego numeru konta.

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy do Sklepu.

Nie dziękuję
Zapisz się na newsletter