IF YOU WANT SOMETHING KARL TEE IN BLACK

349,-
Dostępne:

Czas dostawy: 7 dni

IF YOU WANT SOMETHING YOU'VE NEVER HAD. YOU HAVE TO DO SOMETHING YOU'VE NEVER DONE

Jeśli chcesz czegoś czego nigdy nie miałaś. Musisz zrobić coś czego nigdy nie zrobiłaś.

GRAFIKA: wydruk cyfrowy

Uszlachetnianie druku:

  • NAPISY i BRANSOLETAwysoki połysk tzw. efekt lateX | lakier. 
  • PAZNOKIEĆ:  "szajni szajni” mieniące się w świetle CZARNE drobinki (gwiezdny pył); 
  • ELEMENT TOREBKI:  "szajni szajni” mieniące się w świetle JASNE ZŁOTE drobinki (gwiezdny pył);  logo etoile - jaskrawa czerwień

    Znakowanie: metka tkana, wycinana laserowo. 

    Fason: koszulka klasyczna luźna

    Seria: DELUX

    Instrukcja prania i suszenia: Pamiętaj!  PIERZ RĘCZNIE na LEWEJ STRONIE, najlepiej używając płynu lub proszku DO KOLORÓW, bo do białego zawsze mają wybielacze w sobie! Ja tam piorę ręcznie w nie za ciepłej wodzie, ale ja, to ja. Jak masz ochotę, pierz w pralce, ale nie używaj suszarki mechanicznej, no i bez wybielacza.

    OBROŻE DLA PSÓW I KOTÓW:    Rozmiary damskie 

    Rozmiary męskie


    Rozmiary dziecięce

    Dostawy

    Paczki na terenie kraju, są dostarczane przesyłką za pośrednictwem firmy kurierskiej "DPD", realizowaną przez  DPD (czas ok. 1-2 dni roboczych). 


    Paczki zagraniczne są dostarczane za pośrednictwem DPD (EUROPA), czas dostawy zależny jest od strefy dostaw, które sprawdzić można na stronie DPD. Zazwyczaj jest to od 3 dni do tygodnia. 

    Paczki zagraniczne są dostarczane za pośrednictwem UPS (USA), czas dostawy zależny jest od strefy dostaw, które sprawdzić można na stronie UPS. Zazwyczaj jest to od 3 dni do tygodnia. 

    Na terenie Katowic możliwy dowóz lub odbiór osobisty.

    Towar wysyłany jest w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia oraz dokonania wpłaty. 

    W przypadku zamówienia towaru w formie PREORDER (brak w magazynie) czas wysyłki to 7-14 dni roboczych.

    Zwroty

    W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTÓW/WYMIANY - DO ODWOŁANIA. 

    Sklep zobowiązany jest do wydania towaru bez wad. W przypadku stwierdzenia wady towaru Klientowi przysługuje w szczególności uprawnienie do złożenia reklamacji w terminie 2 lat od daty doręczenia towaru i 1 roku od daty stwierdzenia wady towaru. Na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym oraz odpowiednich ustaw, Klient może żądać naprawy towaru, wymiany towaru na wolny od wad, obniżenia ceny towaru albo może odstąpić od umowy sprzedaży. W takim przypadku Klient powinien odesłać towar na adres Sklepu: Etoile Anastazja Jaworska, ul. 3 Maja 24, 40-096 Katowice. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu z opisem reklamacji.

    Sklep niezwłocznie, jednak najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu.

    Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący Konsumentem, może odstąpić na piśmie od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W celu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy Konsument powinien złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysyłając je na adres Sklepu:Etoile Anastazja Jaworska, ul. 3 Maja 24, 40-096 Katowice oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu.

    Zwracane towary muszą być kompletne. Towary powinny być zwrócone w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, tj. Konsument powinien postępować z towarem mając na uwadze, konieczność jego ewentualnego, późniejszego zwrotu. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

    Sklep dokonuje zwrotu należności za zwrócony towar w ciągu 14 dni, na rachunek bankowy wskazany przez Konsumenta w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub jego opóźnienie, jeżeli nastąpiło to z powodu przekazania przez Konsumenta błędnych danych osobowych (imię, nazwisko, adres) lub błędnego numeru konta.

    Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy do Sklepu.

    Nie dziękuję
    Zapisz się na newsletter